logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Mazowiecki Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Najważniejsze informacje, m.in. jak załatwić sprawę w NFZ, gdzie się leczyć.

Drukuj

Aktualności

Miesiąc walki z rakiem w NFZ Mazowsze

31-01-2020

Luty jest miesiącem w sposób szczególny dedykowany walce z nowotworami. 4 lutego przypada Światowy Dzień Walki z Rakiem, a 15 lutego z inicjatywy International Confederation of Childhood Cancer Parent Organizations  obchodzimy Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem Dzieciństwa.

NFZ Mazowsze włączy się w obchody w następujący sposób:

  • 1 lutego stołeczne Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie na Ursynowie organizuje tzw. Białą Sobotę z okazji 20. Światowego Dnia Walki z Rakiem. Tego dnia osoby ubezpieczone będą miały możliwość skorzystania z szerokiego zakresu badań i konsultacji, a na stoisku mazowieckiego NFZ będzie można wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) i otrzymać materiały na temat programów profilaktycznych.

Gdzie?  Centrum Profilaktyki Nowotworów przy ul. Roentgena 5 w Warszawie, w godzinach 9.00-14.00

Szczegóły

  • 5 lutego to w NFZ Mazowsze kolejna akcja z cyklu „Środa z profilaktyką”. Jak co tydzień będziemy badać i edukować. Szczególny nacisk położymy na edukację z zakresu profilaktyki nowotworów.

Gdzie? Mazowiecki OW NFZ przy ul. Chałubińskiego 8 w Warszawie, w godzinach 10.00-16.00

  • 6 lutego także zapraszamy na konsultacje. Na specjalnie przygotowanym stoisku w Sali Obsługi wolontariuszki Stowarzyszenia "Amazonki" Warszawa-Centrum będą  udzielały porad z zakresu profilaktyki raka piersi i raka szyjki macicy.

Gdzie? Mazowiecki OW NFZ przy ul. Chałubińskiego 8 w Warszawie, w godzinach 12.00-16.00

Zapraszamy!

Wszystkie aktualności